Перша міська подільська інформаційна корпорація подільська інформаційна корпорація

29 березня 13:39

Переглядів:  393

Хмельницькі тхеквондисти здобули перемогу на престижних міжнародних змаганнях

У Львові завершився міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ класу G-1 «Ukraine Open Cup». Протягом двох днів боротьбу за медалі вели понад 250 спортсменів з 19 країн світу.

Про це повідомляє офіційний сайт Хмельницької міської ради.

Команда Хмельницької області отримала впевнену перемогу в загальнокомандному заліку серед жінок. Вихованка Хмельницької ДЮСШ №3 Софія Сікорська виборола І місце у ваговій категорії 41 кг серед кадетів, а спортсмен ДЮСШ №3 Андрій Данилков посів ІІІ місце у ваговій категорії 55 кг серед юніорів. Підготували спортсменів тренери – викладачі Сергій і Наталія Пісоцькі.

Софія Хобтар виграла золоту нагороду, а Олена Мельник посіла почесне третє місце, що дало можливість потрапити до складу збірної команди України та захищати честь країни на чемпіонаті Європи, який відбудеться 19-22 травня у Швейцарії. Підготували спортсменів тренери-викладачі ДЮСШ “Юність” Людвіг Пухальський і Тетяна Кокідько.

Ростислав Левицький посів друге місце на цих змаганнях. Тренер - Сергій Мостіпака (ДЮСШ “Юність).
Після закінчення змагань спортсмени залишаються на дводенний всеукраїнський спаринговий збір з тхеквондо ВТФ серед кадетів, юніорів та дорослих.